Calimila markası her anne gibi bebeği için en iyisini ve en zevklisini isteyen bir annenin hayaline, ihtiyaçları hiç bitmeyen bir bebeğin verdiği ilham da eklenek ortaya çıktı.

İşin en başında bizler de tahmin edemezdik buralara geleceğini... Ufacık bir fikir koca bir koleksiyona dönüştü ve incelikle tasarladığımız ürünleri, seçtiğimiz markaları önce biz deneyimledik, sonra da heyecanla ailelerin beğenisine sunduk.

Dokunduğumuz tüm ürünlerde, en kullanışlı tasarımlar, bebeklerin hassas tenleri dikkate alınarak, üretim aşamalarındaki tüm denetimleri gerçekleşmiş materyaller ile sevgi ve hassasiyetle üretildi. Tek bir tasarım bile günlerce düşünülerek, onlarca kez test edilerek, beğenmeyerek, içimize sinene kadar bozulup tekrar tekrar yapılarak yaratıldı. 

Bir anne olarak Calimila için hayalim, annelerin hayatını kolaylaştırırken her daim yenilenen, en yeniyi, en zevkliyi, en eğlenceliyi sunan, üreten, paylaşan, sevgiyle ve ilgiyle büyüyen bir marka olmak; dünyanın en zor zanaati olan anneliği, bu birbirinden özenle üretilmiş ve tasarlanmış ürünlerle daha keyifli ve kolay hale getirmek. 

Umarız bu hayalimizi paylaşır ve Calimila'dan sizler de bizim kadar çok keyif alırsınız.

Sevgilerimizle...

Özde & Mila