Wiltshire Midi Kurdele Klips Toka - Liberty Fabric

Ürün Kodu: 610-349
Stok Yok! Bu ürün şuanda stoklarımızda yoktur.

Tarihi 1800’lü yıllara dayanan bir gelenek ve tarihe sahip İngiliz ‘Liberty of London’ kumaşları, birbirinden eşsiz desenleri, dokusu ve kalitesi ile dünyanın en özel kumaşları arasında yer alır.

Etiyopya'da Tana Gölü'nün adını taşıyan, koleksiyonumuzda kullandığımız Liberty Tana Lawn kumaşlar, % 100 pamuktan yapılmıştır. Bu nefis ince kumaş yumuşak ve dayanıklıdır. Zararlı kimyasallar veya tahriş edici alerjenler kullanılmadan üretilmiştir.

Minik kızlar, kombinlerindeki bu minik final dokunuşları ile artık her zamankinden daha şık. Özenle seçilen desenler ve yumuşacık, en yüksek kalitede 'Liberty of London' imzalı kumaşlar ile tasarlanan saç aksesuarlarımız, özel günlerin, fotoğraf çekimlerinin ve benzersiz nice güzel anın tamamlayıcısı olacak.

Anneler tarafından tasarlanan ürünlerimizin estetiği kadar kullanım kolaylığı, rahatlığı ve fonksiyonelliği de bizim için ön planda.

Klipsli saç tokalarımızın arka kısmı da kumaş ile kaplıdır, böylelikle bebeklerinizin hassas kafa derilerini acıtma ya da tahriş etme riski taşımaz. 

Yenidoğandan yetişkine kadar her ölçüde rahatlıkla kullanılabilir, acıtmaz, iz yapmaz.

Tasarımlarımızın sağlam ve güvenli olması açısından elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Ancak yine de aksesuarlar küçük parçalar ihtiva ettiğinden, dikkatli ve gözetimli kullanılmalı, özellikle uyku esnasında bebek ve çocuklar tarafından kullanılmamalıdır.

Kurdele genişliği: 6,5 cm